top of page
Gol_225.jpg

Hakkımızda

Çağlayan Tarım Ürünleri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. bilgi birikimi ve deneyimlerini sektörel paylaşıma sunmak ve kaliteli malzeme tedariği sağlamak amacıyla 2005 yılında İstanbul’da ticari faaliyetine başlamıştır. Firmamız Süs Bitkileri ve Yeşil alanlar konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Gübre alanında dünyanın sayılı firmalarından biri olan ICL Fertilizers Europe C.V. (Holland) firmasının Ornamental Horticıulture (Süs Bitkileri) ve Golf Courses, Sportsfields & landscape (Golf Sahaları, Spor sahaları ve Peyzaj) ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Aynı zamanda Semillas Fito (Spain) firmasının çim tohumları grubunun Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmeyi hedef edinmiş ve bu kapsamda Türkiye'de pek çok ilke imza atmıştır. Yeni gelişen gübre tohum ve bitki koruma teknolojilerini sektörün kullanımına sunarak teknik destek sağlayan firmamız sektörde konusunda uzman, kabul görmüş öncü firmalar arasında yerini almıştır. 
    Müşterileri ile çözüm odaklı çalışma prensibini ilke edinen firmamız müşteri güvencesini sağlamak amacıyla bünyesinde 2 adet laboratuvar bulundurmaktadır. Bu laboratuvarlarda doğru bitki besleme ve bitki koruma programları oluşturmak adına çözümler üretilmektedir.

4BF8C0DD-685E-4824-B0B8-FDA4A34A9AA4.jpg
Gol_152_100_0306.jpg
Gol_152_100_0306.jpg

Vizyonumuz

Çağlayan Tarım, uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer tarım ürünleri tedarikçileri tarafından örnek alınan bir kuruluş olmayı hedefler. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerini güvende hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı tarım tedarik zinciri oluşturmayı hedefler.

Misyonumuz

Alanındaki ileri teknikleri ve son teknolojileri geliştirerek ve takip ederek , Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslararası pazarda bilinmek ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik avantajımızla sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.

Bölgelerimiz

Bize Ulaşın

Çağlayan Tarım
Ürünleri İth.İhr.Tic.Ltd.Şti.

İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Çevre Sanayi Sitesi 5.Blok No:2-4 Başakşehir/İstanbul

Tel: 0 (212) 486 15 16

Tel: 0 (212) 486 15 17                    Tel: 0 (212) 486 15 18

Fax: 0 (212) 486 15 19

Pazartesi-Cuma

8:30  – 18:00 pm

Cumartesi

Kapalı

Pazar

Kapalı

  • Facebook
  • Instagram

© 2023 Çağlayan Tarım Ürünleri Ltd.Şti.  mixFikir 

bottom of page